Корзина
19 отзывов
Мебель для школ и садиков от "Світ Меблів"
+380503557701
  • Світ Меблів
  • Новости
  • Нова українська школа (презентація освітнього простору початкових класів)

Нова українська школа (презентація освітнього простору початкових класів)

5 квітня 2018 року в м. Вінниця в рамках розширенеї урядової наради Міністерством освіти і науки України було організовано виставку-презентацію засобів навчання .

29.05.18

Нова українська школа (презентація освітнього простору початкових класів)

5 квітня 2018 року в м. Вінниця в рамках розширенеї урядової наради «Децентралізація та регіональний розвиток» за участю Президента України Петра Порошенка Міністерством освіти і науки України було організовано виставку-презентацію засобів навчання та навчального обладнання для створення освітнього середовища початкових класів Нової української школи.

До презентації було залучено більше 20 українських виробників та постачальників шкільних меблів, дидактичних матеріалів та комп’ютерного обладнання. Вони представили зразки сучасних учнівських столів та стільців, мультимедійне та комп’ютерне обладнання з інноваційним програмним забезпеченням, різноманітні види дидактичного матеріалу, які було продемонстровано як окремо, так і об’єднано у навчальні зони (осередки).

При формуванні таких осередків враховувалися ергономічні питання, широке застосування ІТ-технологій та нових мультимедійних засобів навчання.

Практично все обладнання, що виставлялося, зроблено вітчизняними виробниками.

Особливу увагу приділено шкільним меблям.

 

 

 

 

 

Предыдущие новости